Hakkımızda

ESİNCE ÇOCUK ANAOKULU; deneyimli kadrosu ve uzman kurucusu ile, tüm eğitim kuramlarına hakim, Reggio Emilia tabanında eklektik yaklaşımı benimsemiş, MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’ na bağlı bir okul öncesi eğitim kurumdur.

Okulöncesi eğitimi aile ve okulöncesi kurumlarının işbirliği ile verilir. Çocuğun doğumuyla birlikte aile ve çevresi bu eğitimde birinci sırada yer alır. Ancak zaman geçtikçe aile, tüm gelişim alanları ihtiyaçlarını karşılamada yetersiz kalabilir. Bu durumda çocukların akranlarıyla birlikte kendi çevrelerini oluşturabileceği, gelişimlerini destekleyici ve çok çeşitli uyaranlarla karşılaşabilecekleri ortamlar sunan okulöncesi kurumları devreye girmektedir.

Okulöncesi eğitim kurumlarında uygulanan eğitim programları çocuk odaklı, sistemli ve çocukların gelişim özelliklerini destekleyici yapıda olduklarında önem taşır.

ESİNCE ÇOCUK ANAOKULU olarak bizler çocuklarımızın bu süreçte var olan merak duygularını öne çıkararak kendi öğrenme yollarını keşfetmelerini sağlamak istiyoruz.

ESİNCE ÇOCUK ANAOKULU okul aile işbirliğine son derece önem vermektedir. Bu süreçte siz değerli velilerimizin de çocuklarımızın öğrenme yoldaşı olacağınıza inanıyoruz.

Kaliteli Eğitim her çocuğun hakkıdır. Bunun bilincinde olarak eğitim hizmetlerimizin kalitesini en üst seviyeye çekiyoruz.

Başöğretmen Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde eğitim verecek olmanın gururunu duyuyoruz.

Kendinden emin, farkındalığı olan, kendini gerçekleştiren, soran, sorgulayan, araştıran, keşfeden, üreten çocuklar yetiştirmek için çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerleyerek ESİNCE ÇOCUK ANAOKULU olarak eğitimde bildiklerinizi değiştirmeyi hedefliyoruz.

Aramıza Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.